Wakat: SPAWACZ (METODA ŁUKU ELEKTRYCZNEGO)

Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

    Mężczyźni

    Szczegóły oferty:
    Obowiązki:
    • Wykonywanie spoin spawalniczych metodą łuku elektrycznego.
    • Spawanie elementów metalowych - rur i konstrukcji.
    • Wykonywanie prac na różnego rodzaju konstrukcjach metalowych - stali, czarnego metalu (grubość od 2 mm i więcej).
    • Doświadczenie zawodowe jako spawacz.
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
    • Precyzja w wykonywaniu spoin spawalniczych.
    Informacja dodatkowa:
    • Przerwa - od 12:00 do 13:00.
    • Zapewnia się pomieszczenie socjalne –  gdzie, można podgrzać jedzenie, zaparzyć herbatę.
    • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.
    • Praca na wysokości powyżej 3 metrów.
    • Ocena kwalifikacji przeprowadzana jest w pierwszy dzień pracy.
    Harmonogram pracy: Dzienne zmiany po 10 godzin: od 7:00 do 17:00.
    Lokalizacja pracy: m. Grudziądz
    Preferowany Wiek: 20 - 60 lat
    Stawka, PLN: 35 zł/god. NETTO
    Wynagrodzenie, PLN:
    8000-9100 zł/mies. NETTO

    Doświadczenie zawodowe:
    Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Odzież robocza:
    Zapewnia komplet odzieży roboczej
    Znajomość języka angielskiego:
    Wymagane
    Mieszkania:
    Zapewniane po stronie pracodawcy
    Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
    Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym