Wakat: ŚLUSARZ, TOKARZ NA PRODUKCJĘ RUROCIĄGÓW I KONSTRUKCJI STALOWYCH (BELGIA)

Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

    Mężczyźni

    Szczegóły oferty:
    Dla naszego Klienta uznanej na rynku firmy projektującej i wykonującej remonty na obiektach przemysłowych - przemysł chemiczny  ze szczególnym uwzględnieniem rafinerii i zakładów petrochemicznych oraz w przemyśle energetycznym poszukujemy monterów konstrukcji stalowych oraz spawaczy   Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku.
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwania się narzędziami.
    • Wymagania znajomości rysunku izometrycznego (monter)
    • Posiadanie wiedzy i doświadczenia zawodowego w zakresie wytwarzania i obróbki elementów metalowych.
    • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się ze współpracownikami.
    • Mile widziane prawo jazdy
    Obowiązki:
    • Produkcja, montaż i instalacja rurociągów przemysłowych.
    • Stosowanie tokarek i innych narzędzi elektrycznych do obróbki materiałów.
    • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości podczas procesu produkcyjnego.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w delegacji  Belgia)
    • Zjazdy co 6 tygodni, tydzień przerwy
    • Zakwaterowanie i dojazdy do pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
    • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju
    • Wsparcie i szkolenia ze strony naszych doświadczonych specjalistów.
    Średnie wynagrodzenie:
    Spawacz (TIG)  2700-2900 euro netto/miesiąc.
    Spawacz (jednocześnie MAG i elektroda)  2500 - 2700 euro netto/miesiąc.
    Monter oraz Monter-spawacz (również spawacz tylko jednej metody np. MAG lub 111)  2300-2500 euro netto/miesiąc.
    Harmonogram pracy: Praca jednozmianowa
    Lokalizacja pracy: BELGIA
    Preferowany Wiek: 18 - 60 lat
    Wynagrodzenie, €:
    2300-2900 €/mies. NETTO

    Doświadczenie zawodowe:
    Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Odzież robocza:
    Zapewnia komplet odzieży roboczej
    Znajomość języka angielskiego:
    Nie jest wymagane
    Mieszkania:
    Zapewniane po stronie pracodawcy
    Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
    Pracodawca zapewnia samochód służbowy