Wakat: PRACOWNIK PRODUKCJI (PRODUKCJA RUR METALOWYCH)


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Praca dla Mężczyzn i Par: Pracownik Produkcji Rur Metalowych - Utrzymanie Linii Produkcyjnej, Kontrola Jakości, Cięcie Laserowe, Bytom
  Mężczyźnipary

  Szczegóły oferty:
  Utrzymanie linii produkcyjnej na różnych etapach procesu technologicznego. Kontrola jakości produktów. Cięcie poprzeczne i wzdłużne blach za pomocą laserów i maszyn. Tworzenie rur profilowych. Ręczne transportowanie i układanie gotowych produktów na terenie magazynu, a także za pomocą wózków hydraulicznych.
  Harmonogram pracy: Zmiany dzienne i nocne po 8-12 (a nawet 16) godzin dziennie 5-6 dni w tygodniu
  Lokalizacja pracy: m. Bytom
  Preferowany Wiek: 18 - 58 lat
  Stawka, PLN: 23 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  5100-6500 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Preferowane ale nie wymagane
  Mieszkania:
  Nie zapewniane
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Poszukujemy pracowników produkcji do pracy w naszej fabryce produkującej rury metalowe. Praca polega na utrzymaniu linii produkcyjnej na różnych etapach procesu technologicznego, kontroli jakości produktów, cięciu poprzecznym i wzdłużnym blach za pomocą laserów i maszyn, tworzeniu rur profilowych, ręcznym transportowaniu i układaniu gotowych produktów na terenie magazynu, a także za pomocą wózków hydraulicznych. Praca jest dostępna dla mężczyzn, par i osób w wieku od 18 do 58 lat. Pracownicy będą pracować w zmianach dziennych i nocnych po 8-12 (a nawet 16) godzin dziennie 5-6 dni w tygodniu. Stawka wynosi 19 zł/god. NETTO, a wynagrodzenie miesięczne wynosi 4100-5500 zł/mies. NETTO. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale znajomość języka angielskiego jest preferowana. Pracownikom zapewniamy komplet odzieży roboczej, a dojazd z mieszkania do miejsca pracy odbywa się transportem publicznym. Jeśli szukasz pracy w produkcji rur metalowych, to jest to idealna oferta dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem i wysokim wynagrodzeniem.