Wakat: PRACOWNIK PRODUKCJI FABRYKI SYSTEMÓW WENTYLACJI


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Praca dla Mężczyzn, Kobiet, Par, Studentów w Fabryce Systemów Wentylacji - Pracownik Produkcji
  Mężczyźnikobietyparystudenci

  Szczegóły oferty:
  Do Twoich obowiązków będzie należało wykonywanie drobnych prac ślusarskich przy pomocy ręcznych elektronarzędzi i maszyn, a także kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz ich późniejsze pakowanie do kartonów. Pracownicy są zobowiązani do zwracania szczególnej uwagi na braki.
  Harmonogram pracy: Praca odbywa się w 3 zmiany (od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 6:00) i trwa 8-godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
  Lokalizacja pracy: m. Kraków
  Preferowany Wiek: 18 - 45 lat
  Stawka, PLN: 18-23.50 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  3200-4500 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Nie jest wymagane
  Mieszkania:
  Nie zapewniane
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Poszukujemy pracowników produkcji do naszej fabryki systemów wentylacji w okolicy Modlnicy. Praca polega na wykonywaniu drobnych prac ślusarskich przy pomocy ręcznych elektronarzędzi i maszyn, a także kontroli jakości produkowanych wyrobów oraz ich późniejszym pakowaniu do kartonów. Pracownicy są zobowiązani do zwracania szczególnej uwagi na braki. Praca odbywa się w 3 zmianach (od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 6:00) i trwa 8-godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Pracownicy w wieku od 18 do 45 lat otrzymują stawkę 17-20 zł/god. NETTO oraz wynagrodzenie 3200-4500 zł/mies. NETTO. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego ani znajomości języka angielskiego. Zapewniamy komplet odzieży roboczej, a dojazd z mieszkania do miejsca pracy odbywa się transportem publicznym. Jeśli szukasz pracy, w której możesz wykorzystać swoje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenie, to nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem i wysokim wynagrodzeniem.