Wakat: PRACA W KATERINGU


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Kobiety, Studenci - Praca na Kiteringu: Krojenie, Przygotowywanie, Pakowanie - 17-23.54 zł/god. NETTO
  kobietystudenci

  Szczegóły oferty:
  OBOWIĄZKI:
  • Krojenie: Będziesz odpowiedzialna za krojenie różnych składników przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi.
   
  • Pomoc w przygotowywaniu zgodnie z kartami technologicznymi: Będziesz współpracować z szefem kuchni i innymi członkami zespołu, przestrzegając kart technologicznych, aby przygotować posiłki zgodnie z ustalonymi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności.
   
  • Pakowanie/gotowanie gotowych zestawów posiłków: Po przygotowaniu posiłków będziesz je pakować i gotować, aby zapewnić ich zachowanie świeżości i higieny. Obejmuje to prawidłowe użycie materiałów opakowaniowych, etykietowanie i przygotowanie do wysyłki.
  Harmonogram pracy: Zmiany 8-10 godzin od pn-pt
  Lokalizacja pracy: m. Tarnów
  Preferowany Wiek: 18 - 60 lat
  Stawka, PLN: 17-23.54 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  3200-4300 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Preferowane ale nie wymagane
  Mieszkania:
  Nie zapewniane
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Jeśli szukasz pracy w kuchni, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Poszukujemy kobiet, studentów i osób w wieku 18-60 lat do pracy na kuchni kateringowej. Twoje obowiązki będą obejmować krojenie różnych składników przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi, współpracę z szefem kuchni i innymi członkami zespołu, przestrzeganie kart technologicznych, aby przygotować posiłki zgodnie z ustalonymi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności, pakowanie i gotowanie gotowych zestawów posiłków, aby zapewnić ich świeżość i higienę. Praca będzie wymagała 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w mieście Tarnów. Zapewniamy komplet odzieży roboczej oraz wynagrodzenie w wysokości 3200-4300 zł/mies. NETTO. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana. Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym. Jeśli szukasz pracy w kuchni, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się z pracy w kuchni kateringowej!