Wakat: PRACA PRZY PRODUKCJI TRADYCYJNEJ POLSKIEJ ŻYWNOŚCI

Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

    Oferta Pracy: Produkcja i Pakowanie Tradycyjnej Polskiej Żywności dla Kobiet, Par - Kraków
    kobietypary

    Szczegóły oferty:
    OBOWIĄZKI:
    Produkcja i pakowanie tradycyjnej polskiej żywności, a mianowicie:
    • Przestrzeganie standardów jakości przygotowania i prezentacji potraw
    • Lepienie pierogów
    • Smażenie kotlet i krokiet
    • Przygotowywanie ciasta i nadzienia do pierogów
    • Pakowanie gotowych produktów
    • Robienie gołąbków
    • Dbanie o czystość i porządek w kuchni
    WYMAGANIA:
    • Doświadczenie w gotowaniu będzie zaletą, ale nie jest wymagane
    • Chęć do pracy i doskonalenia swoich umiejętności
    • Umiejętność pracy w zespole i przestrzegania harmonogramu pracy
    • Dbałość o szczegóły i przestrzeganie norm higienicznych
    OFERUJEMY:
    • Ciekawą i inspirującą pracę w przyjaznym zespole
    • Możliwość nauczenia się przyrządzania tradycyjnych polskich potraw
    • Rozwój zawodowy i możliwość rozwoju w branży kulinarnej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    Harmonogram pracy: Dwie stałe zmiany od 06:00 do 14:00 albo od 14:00 do 22:00 po 8 godzin pn-pt (sb-nd opcjonalnie)
    Lokalizacja pracy: Kraków
    Preferowany Wiek: 18 - 60 lat
    Stawka, PLN: 21-27.7 zł/god. NETTO
    Wynagrodzenie, PLN:
    3000-4500 zł/mies. NETTO

    Doświadczenie zawodowe:
    Nie jest wymagane
    Odzież robocza:
    Zapewnia komplet odzieży roboczej
    Znajomość języka angielskiego:
    Preferowane ale nie wymagane
    Mieszkania:
    Nie zapewniane
    Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
    Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

    Poszukujemy kobiet, par lub osób samotnych do pracy przy produkcji tradycyjnej polskiej żywności. Obowiązki obejmują przygotowywanie i pakowanie potraw, lepienie pierogów, smażenie kotletów i krokiet, przygotowywanie ciasta i nadzienia do pierogów, robienie gołąbków oraz dbanie o czystość i porządek w kuchni. Doświadczenie w gotowaniu będzie zaletą, ale nie jest wymagane. Oczekujemy chęci do pracy i doskonalenia swoich umiejętności, umiejętności pracy w zespole i przestrzegania harmonogramu pracy oraz dbałości o szczegóły i przestrzegania norm higienicznych. Oferujemy ciekawą i inspirującą pracę w przyjaznym zespole, możliwość nauczenia się przyrządzania tradycyjnych polskich potraw, rozwój zawodowy i możliwość rozwoju w branży kulinarnej oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Praca odbywa się w dwóch stałych zmianach od 06:00 do 14:00 albo od 14:00 do 22:00 po 8 godzin pn-pt (sb-nd opcjonalnie). Preferowany wiek to 18-60 lat. Zapewniamy komplet odzieży roboczej. Znajomość języka angielskiego jest preferowana, ale nie jest wymagana. Dojazd z mieszkania do miejsca pracy odbywa się transportem publicznym. Jeśli szukasz ciekawej pracy w przyjaznym zespole, gdzie możesz nauczyć się przyrządzania tradycyjnych polskich potraw i rozwijać swoje umiejętności, ta oferta jest dla Ciebie!