Wakat: OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Operator Urządzeń Produkcyjnych - Praca dla Mężczyzn, Studentów - Produkcja Stalowych Lin i Elementów do Budowy Mostów, Tuneli i Dróg - Praca w 2 Zmiany - Ruda Śląska (Katowice) - 18-60 Lat - 19-23.50 zł/god. NETTO - 4500-5300 zł/mies. NETTO - Odzież Robocza Zapewniona - Znajomość Języka Angielskiego Preferowana.
  Mężczyźnistudenci

  Szczegóły oferty:
  Produkcja stalowych lin i elementów do budowy mostów, tuneli i dróg. Do Twoich obowiązków będzie należało: konfigurowanie i obsługa maszyn zgodnie z planem produkcji, nadzór nad jakością produktów, dbanie o czystość i sprawność używanego sprzętu na stanowisku pracy.
  Harmonogram pracy: Praca odbywa się w 2 zmiany
  Lokalizacja pracy: m. Ruda Śląska (Katowice)
  Preferowany Wiek: 18 - 60 lat
  Stawka, PLN: 19-23.50 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  4500-5300 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Preferowane ale nie wymagane
  Mieszkania:
  Nie zapewniane
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Oferta pracy - wakat: OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH. Praca dla: Mężczyźni, studenci. Produkcja stalowych lin i elementów do budowy mostów, tuneli i dróg. Do Twoich obowiązków będzie należało: konfigurowanie i obsługa maszyn zgodnie z planem produkcji, nadzór nad jakością produktów, dbanie o czystość i sprawność używanego sprzętu na stanowisku pracy. Harmonogram pracy: Praca odbywa się w 2 zmiany. Lokalizacja pracy: m. Ruda Śląska (Katowice). Preferowany Wiek: 18 - 60 lat. Stawka, PLN: 19-23.50 zł/god. NETTO. Wynagrodzenie, PLN: 4500-5300 zł/mies. NETTO. Doświadczenie zawodowe: Nie jest wymagane. Odzież robocza: Zapewnia komplet odzieży roboczej. Znajomość języka angielskiego: Preferowane ale nie wymagane. Mieszkania: Nie zapewniane. Dojazd z mieszkania do miejsca pracy: Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym.