Wakat: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Mężczyźni: Praca jako Operator Maszyn Produkcyjnych w Ruda Śląska - Produkcja Stalowych Lin i Części do Mostów, Tuneli i Dróg
  Mężczyźni

  Szczegóły oferty:
  Produkcja stalowych lin oraz części do budowy mostów, tuneli i dróg. Do twoich obowiązków będzie należało: ustawienie i konserwacja maszyn zgodnie z planem produkcji, nadzór nad jakością produktów, dbanie o czystość i sprawność sprzętu używanego w miejscu pracy.
  Harmonogram pracy: Praca w dwie zmiany po 10 godzin, 5-6 dni w tygodniu
  Lokalizacja pracy: m. Ruda Śląska
  Preferowany Wiek: 20 - 55 lat
  Stawka, PLN: 20-23 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  4000-5420 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Wymagane
  Mieszkania:
  Zapewniane po stronie pracodawcy
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Poszukujemy operatora maszyn produkcyjnych do produkcji stalowych lin i części do budowy mostów, tuneli i dróg. Jako operator maszyn produkcyjnych będziesz odpowiedzialny za ustawienie i konserwację maszyn zgodnie z planem produkcji, nadzór nad jakością produktów oraz dbanie o czystość i sprawność sprzętu używanego w miejscu pracy. Praca w dwie zmiany po 10 godzin, 5-6 dni w tygodniu w miejscowości Ruda Śląska. Pracownik powinien mieć wiek od 20 do 55 lat. Stawka wynosi 17-18 zł/god. NETTO, a wynagrodzenie miesięczne 4000-5420 zł/mies. NETTO. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ale znajomość języka angielskiego jest wymagana. Pracodawca zapewnia komplet odzieży roboczej oraz mieszkanie. Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym. Jeśli szukasz pracy, w której możesz wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem i wysokim wynagrodzeniem.