Wakat: PRACOWNIKI DO PRODUKCJI materiałów OGNIOTRWAŁYCH (cegły)


Gotowy do aplikowania na to stanowisko - wypełnij poniższy formularz

  Praca dla Mężczyzn: Produkcja Cegieł Ogniotrwałych z Kontrolą Jakości, Pomiarami, Znakowaniem, Sortowaniem i Układaniem na Wózkach i Paletach | 12,1-13,7 zł/tonę NETTO | Kraków
  Mężczyźni

  Szczegóły oferty:
  Kontrola jakości produktów, pomiar wielkości cegieł, znakowanie, sortowanie, układanie sprawdzonych produktów na wózkach i paletach. Temperatura w fabryce zależy od pory roku i waha się od 16 do 20 stopni °C Wynagrodzenie godzinowe, istnieje też możliwość pracy na akord Poszukujemy pracowników do produkcji cegieł ogniotrwałych! Obowiązki obejmują kontrolę jakości produktów, pomiar wielkości cegieł, znakowanie, sortowanie, a także układanie sprawdzonych produktów na wózkach i paletach. Praca odbywa się w trzech zmianach po 8 godzin, 5-6 dni w tygodniu. Temperatura w fabryce zależy od pory roku i waha się od 16 do 20 stopni °C. Dojazd do pracy transportem publicznym. Zapewniamy komplet odzieży roboczej. Wynagrodzenie wynosi od 5500 do 6500 zł netto miesięcznie. Istnieje możliwość pracy na akord 12,6 zł/tonę (netto). Z własnym mieszkaniem 14,2 zł/tonę (netto)! W ciągu 8 godzin od 12 do 25 ton. Lub na godziny 18-20,5 PLN/h (netto). Gwarantujemy wypłatę wynagrodzeń w terminie. Jeśli szukasz pracy, która oferuje stabilne wynagrodzenie, możliwość pracy na akord lub godziny, a także możliwość rozwoju - możliwość awansu, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się z pracy w przyjaznym środowisku.
  Harmonogram pracy: Trzy zmiany po 8 godzin, 5-6 dni w tygodniu.
  Lokalizacja pracy: m. Kraków
  Preferowany Wiek: 18 - 58 lat
  Stawka, PLN: 21-27.7 zł/god. NETTO
  Wynagrodzenie, PLN:
  5500-6500 zł/mies. NETTO

  Doświadczenie zawodowe:
  Nie jest wymagane
  Odzież robocza:
  Zapewnia komplet odzieży roboczej
  Znajomość języka angielskiego:
  Nie jest wymagane
  Mieszkania:
  Nie zapewniane
  Dojazd z mieszkania do miejsca pracy:
  Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym

  Poszukujemy pracowników do produkcji cegieł ogniotrwałych! Praca dla mężczyzn w wieku od 18 do 58 lat. Obowiązki obejmują kontrolę jakości produktów, pomiar wielkości cegieł, znakowanie, sortowanie, a także układanie na wózkach i paletach. Praca odbywa się w trzech zmianach po 8 godzin, 5-6 dni w tygodniu. Temperatura w warsztacie zależy od pory roku i waha się od 16 do 20 stopni °C. Pracownik dojeżdża do pracy transportem publicznym. Zapewniamy komplet odzieży roboczej. Wynagrodzenie wynosi od 5500 do 6500 zł netto miesięcznie. Istnieje możliwość pracy na akord 12,1 zł/tonę (netto). Z własnym mieszkaniem 13,7 zł/tonę (netto)! W ciągu 8 godzin od 12 do 25 ton. Lub na godziny 17.50-19 PLN/h (netto). Gwarantujemy wypłatę wynagrodzeń w terminie. Udostępniamy filmiki z miejsca pracy, aby zapoznać się z pracą. Jeśli szukasz pracy, która oferuje stabilne wynagrodzenie, możliwość pracy na akord lub godziny, a także możliwość rozwoju, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i ciesz się z pracy w przyjaznym środowisku.