Agencja pośrednicta pracy - Pracownicy z Ukrainy - Biuro pracy Kraków - Sparta
Sparta Jobs

O nas

W naszym zespole pracują młodzi i ambitni ludzie, którzy każdego dnia stawiają sobie nowe wyzwania i pracują nad optymalizacją procesu rekrutacji i zatrudnienia tymczasowego. Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, dlatego zanim zdecydujemy się zatrudnić kandydata, przeprowadzamy z nim szczegółowy wywiad oraz sprawdzamy jego kwalifikacje. Wszystko po to, aby mieć pewność, że pracownik spełni określone wymagania i rzetelnie wykona powierzone mu zadania.

Od kilku lat skutecznie działamy na rynku pośrednictwa pracy oraz tymczasowego zatrudnienia. Z powodzeniem rekrutujemy i delegujemy pracowników z Ukrainy do polskich przedsiębiorstw.  Nasz zespół dba o wszystkie formalności, by pobyt cudzoziemców w Polsce był w pełni legalny i bezpieczny.

Sparta Jobs

Opinie naszych klientów

“Współpracujemy z Ilią od jakiegoś czasu. Zawsze terminowy, w pełni profesjonalny, konkretny i rzeczowy. Z przyjemnością polecam Agencję Pracy Sparta!”

Maciej Durowski

“Jeżeli potrzebujesz dobrych pracowników do zwróć się do nich, dzięki nim nasza firma zyskała solidnych fachowców.”

Marek Drabik

“Agencja dba o wizerunek swojej firmy dzięki kompetentnym pracownikom, udana współpraca!”

Karolina Brej

Logo_Sparta_poziom_ciemny

Agencja pracy Sparta posiada długoletnie doświadczenie w rekrutacji, legalizacji zatrudnienia i zapewnianiu pobytu osób ze wchodu. Działamy tylko w obszarze legalnego i uczciwego świadczenia pracy.

Zapisz się do Newslettera

Rexton-Group © 2022. All rights reserved.