Leasing pracowników z Ukrainy, outsourcing pracowniczy
Sparta Jobs

Leasing pracowników z Ukrainy w Krakowie

Oferujemy leasing pracowników z Ukrainy do Krakowa i innych polskich miast. Z usług naszej agencji korzysta wielu polskich przedsiębiorców, których firmy lub zakłady produkcyjne znajdują się na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego. Każdego pracodawcę, szukającego pracowników z Ukrainy, zachęcamy do kontaktu – można np. uzupełnić znajdujący się na naszej stronie formularz, by otrzymać od nas darmową konsultację. Oddaj w nasze ręce nie tylko rekrutację pracowników, ale także wszelkie inne sprawy administracyjne, kadrowe i inne, wynikające z Kodeksu Pracy.

Leasing pracowników – Kraków i inne polskie miasta

Świadczymy kompleksową usługę leasingu pracowników do Krakowa i innych miast z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Na czym dokładnie ona polega? Leasing pracowników to wynajem pracowników, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Osoby zatrudnione w ten sposób pracują w zgodzie z ustawą o pracy tymczasowej. My – jako agencja pracy tymczasowej – zatrudniamy podmiot, a następnie delegujemy go do innego pracodawcy. Pracodawca ten nazywany jest pracodawcą-użytkownikiem, a zatrudniony podmiot pracownikiem tymczasowym. Model ten – zakładający trójstron­ny stosunek: pracownik tymczasowy – agencja pracy tymczasowej – pracodawca użytkownik – to tylko jedna z opcji leasingu pracowników. Drugą z nich jest udzielenie bezpłatnego urlopu, by pracownik mógł wykonać pracę na rzecz innego pracodawcy. By doszło do tego rodzaju leasingu, niezbędna jest inicjatywa pracodawcy i zgoda pracownika.

Leasing pracowników z Ukrainy – Kraków i inne miasta województwa małopolskiego oraz śląskiego

Głównym obszarem naszych działań jest leasing pracowników z Ukrainy do Krakowa lub innych miast województwa małopolskiego i śląskiego. Dlaczego akurat nasi wschodni sąsiedzi? Jest ich coraz więcej, bo przyjeżdżają do naszego kraju, by podjąć tu pracę. Polskie zarobki w porównaniu do ukraińskich – na poziomie najniżej wynagradzanych stanowisk – są nawet czterokrotnie lepiej opłacane. Z punktu widzenia polskiego pracodawcy pracownicy z Ukrainy są tańsi niż polscy. Ponadto podejmują się oni prac nieatrakcyjnych dla niektórych Polaków – np. prac sezonowych. 

Leasing pracowników z Ukrainy ma szereg zalet. Najważniejsza z nich to możliwość dopasowania formy zatrudnienia do swoich potrzeb – możemy zatem znaleźć dla pracodawcy pracowników na umowę na czas określony lub do zrealizowania konkretnego projektu. Firma, która korzysta z naszych usług leasingu pracowników z Ukrainy, nie ponosi za pracowników odpowiedzialności – ta odpowiedzialność ciąży na biurze pośrednictwa pracy tymczasowej, czyli na nas. Leasing pracowników zmniejsza koszty zatrudnienia, a tym samym zwiększa dochodowość firmy. Podjęcie jakichkolwiek kroków, zmierzających do optymalizacji kosztów, to wyprzedzenie konkurencji i krok do przodu w stronę jeszcze wyższych obrotów i efektywności. 

Outsourcing pracowniczy w Krakowie coraz popularniejszy

Outsourcing pracowniczy w Krakowie to coraz chętniej wybierana przez pracodawców usługa. Na czym ona dokładnie polega? Outsourcing to pochodzący z języka angielskiego skrót od trzech słów: outside-resource-using, co oznacza korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing pracowniczy polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji osobom z zewnątrz, np. zatrudnionym przez agencję pracy. Outsourcing to znacząca optymalizacja kosztów, które należałoby ponieść za zatrudnienie takich osób w swojej jednostce. Można skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, a oddelegowana część zadań będzie wykonywana przez kompetentnych w tym zakresie pracowników. 

Zatrudnij pracowników w Krakowie lub innym mieście z województwa małopolskiego i śląskiego!

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy tymczasowej oraz leasingu pracowników z Ukrainy, dlatego jeśli szukasz kogoś do swojej firmy lub przedsiębiorstwa, to skorzystaj z naszych usług. Zatrudnij pracowników w Krakowie lub innym mieście zlokalizowanym w województwie małopolskim i śląskim. Oferujemy wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji, a także później – by przywieźć pracownika do Polski, zakwaterować go i wdrożyć w specyfikę nowej pracy i stanowiska.

Sparta Jobs

Opinie naszych klientów

“Współpracujemy z Ilią od jakiegoś czasu. Zawsze terminowy, w pełni profesjonalny, konkretny i rzeczowy. Z przyjemnością polecam Agencję Pracy Sparta!”

Maciej Durowski

“Jeżeli potrzebujesz dobrych pracowników do zwróć się do nich, dzięki nim nasza firma zyskała solidnych fachowców.”

Marek Drabik

“Agencja dba o wizerunek swojej firmy dzięki kompetentnym pracownikom, udana współpraca!”

Karolina Brej

Logo_Sparta_poziom_ciemny

Agencja pracy Sparta posiada długoletnie doświadczenie w rekrutacji, legalizacji zatrudnienia i zapewnianiu pobytu osób ze wchodu. Działamy tylko w obszarze legalnego i uczciwego świadczenia pracy.

Zapisz się do Newslettera

Rexton-Group © 2022. All rights reserved.