Agencja pracy tymczasowej Kraków
Sparta Jobs

Agencja pracy tymczasowej w Krakowie

Agencja pracy tymczasowej z Krakowa Sparta działa na rynku pośrednictwa i rekrutacji już od ponad 5 lat. Klientem, do którego kieruje swoje usługi, są wschodni sąsiedzi z Ukrainy, Mołdawii i Białorusi, szukający stabilnego zatrudnienia w przeróżnych branżach w Polsce. Zachęcamy do kontaktu także pracodawców z województw małopolskiego i śląskiego, którzy potrzebują pracowników. Oferujemy darmową konsultację – wystarczy uzupełnić formularz znajdujący się na naszej stronie, w którym opisane zostanie, kogo poszukujesz do pracy, a my znajdziemy osoby o takich kompetencjach. 

Świadczymy kompleksowe usługi na każdym etapie rekrutacji, fachowe doradztwo w razie problemów lub wątpliwości, a także obsługę kadrowo-płacową. Proces selekcji kandydatów przebiega kilkuetapowo, by wybrać najlepsze i najprecyzyjniej dopasowane do stworzonego przez pracodawcę profilu idealnego kandydata osoby. Agencja pracy tymczasowej w Krakowie Sparta przejmuje od pracodawcy wszelkie formalności i zobowiązania, które należy dopełnić, takie jak staranie się o zezwolenie na pracę dla pracowników, zgłaszanie ich do urzędu czy wstępne przeszkolenie. 

Jakie powinno być biuro pracy tymczasowej?

Biuro pracy tymczasowej – w Krakowie np. Sparta – powinno działać etycznie i w pełni legalnie. Znajomość przepisów polskiego prawa oraz prawa państw, z których rekrutuje swoich pracowników (w naszym wypadku jest to przede wszystkim Ukraina), jest obowiązkowa. Nasze biuro pracy tymczasowej z Krakowa doskonale zna lokalny rynek i poszukujących pracowników przedsiębiorców oraz firmy, dlatego może zaoferować atrakcyjne oferty w stolicy Małopolski i innych miastach znajdujących się na terenie województwa małopolskiego, a także śląskiego. Dobre biuro pracy tymczasowej to biuro, które działa kompleksowo, a jego praca nie kończy się na zrekrutowaniu pracownika. Działamy także w obszarach, takich jak transport pracowników do Polski czy pomoc przy zakwaterowaniu w dogodnej lokalizacji blisko nowej pracy, a także przeszkolenie do nowego zawodu. 

Pośrednictwo pracy tymczasowej z Krakowa dopełni wszelkich formalności

Sparta, czyli pośrednictwo pracy tymczasowej z Krakowa, dba o wszelkie kwestie formalne, by zostały odpowiednio dopełnione. W ramach usług oferujemy m.in. składanie wniosków o zezwolenie na pracę do WUP/PUP, zapewnienie pracownikom wiz, badania lekarskie oraz ubezpieczenie NWW . Jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, to z kandydatami z Ukrainy przeprowadzamy rozmowy w ich ojczystym języku. W jego toku weryfikujemy, czy deklarowane doświadczenie oraz umiejętności są zgodne ze stanem faktycznym. Pośrednictwo pracy tymczasowej odpowiada za pełen proces rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników w trakcie ich zatrudnienia. Wszelkie obowiązki, które zazwyczaj ciążą na pracodawcy, tzn. rozliczanie urlopów, wypłacanie wynagrodzeń, zwolnienia lekarskie czy wystawianie świadectw pracy, to także obowiązki agencji pracy.

Agencja pracy tymczasowej w Krakowie dla Ukraińców

Sparta to agencja pracy tymczasowej w Krakowie dla Ukraińców. Coraz więcej sąsiadów ze Wschodu decyduje się na podjęcie pracy w naszym kraju. Szacuje się, że już co dziesiąta osoba w Krakowie jest cudzoziemcem, z czego największą mniejszość stanowią właśnie mieszkańcy Ukrainy. Ponadto poziom zarobków w Polsce jest nieporównywalnie wyższy do stawek na ukraińskim rynku pracy. Ukraińcy podejmują się prac – również tymczasowych, które nie są atrakcyjne dla polskich pracowników. Rosnąca liczba cudzoziemców w Polsce, poszukujących tutaj pracy, była impulsem do tego, żebyśmy wyspecjalizowali się w rekrutowaniu pracowników z Ukrainy. Doskonale znamy przepisy, które umożliwią im podjęcie legalnej, tymczasowej pracy w naszym kraju w jednym z miast województwa małopolskiego lub śląskiego. Rekrutacje i rozmowy z kandydatami prowadzimy w języku ukraińskim. Z punktu widzenia polskiego pracodawcy zatrudnianie przez agencję pracy tymczasowej Ukraińców to znacząca redukcja kosztów. Ponadto także firma nie ponosi odpowiedzialności za pracownika z agencji pracy tymczasowej – my bierzemy na siebie tę odpowiedzialność.

Sparta Jobs

Opinie naszych klientów

“Współpracujemy z Ilią od jakiegoś czasu. Zawsze terminowy, w pełni profesjonalny, konkretny i rzeczowy. Z przyjemnością polecam Agencję Pracy Sparta!”

Maciej Durowski

“Jeżeli potrzebujesz dobrych pracowników do zwróć się do nich, dzięki nim nasza firma zyskała solidnych fachowców.”

Marek Drabik

“Agencja dba o wizerunek swojej firmy dzięki kompetentnym pracownikom, udana współpraca!”

Karolina Brej

Logo_Sparta_poziom_ciemny

Agencja pracy Sparta posiada długoletnie doświadczenie w rekrutacji, legalizacji zatrudnienia i zapewnianiu pobytu osób ze wchodu. Działamy tylko w obszarze legalnego i uczciwego świadczenia pracy.

Zapisz się do Newslettera

Rexton-Group © 2022. All rights reserved.